OneyTekstil üretilen ürünlerin paketlenmesine ve depolama koşullarına gerekli özen ve dikkati vermektedir. Paketleme ve depolamada gerekli dikkat gösterilmediği taktirde ürünlerin ekonomik değerinde kayba yol açabilen çeşitli hasarlar oluşmaktadır.

Büyük kalite ile ürettiğimiz ürünlerin olumsuz fiziksel faktörlerden etkilenmemesi için kaliteli işçiliğe bağlı kaliteli paketleme işlemleri yapılmaktadır.

 

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin depolaması ile ilgili dikkat ettiğimiz bir çok alan vardır. Öncelikle ürünleri depoya temiz ve defosuz getiririz. Yüksek sıcaklık ürünlerin renklerinde kararma veya solma meydana getirmektedir.Kapalı alanlarda aydınlatma veya havalandırma siteminden kaynaklı olarak iç mekanın sıcaklık derecesi artabilmektedir. Bu nedenle depolarımızda havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

Diğer taraftan havadaki nem oranının paketli ürünlere zarar vermemesi için depo ortamındaki sıcaklık derecesinin kontrol altında tutulmasına dikkat edilmektedir. Askılı ürünler askılıklarda, top kumaş gibi geniş ürünler rulo olarak, kutu ürünler paletlerle depolanmaktadır. 

 

Depolar tekstil ürünlerinin sadece bekletildiği alanlar değil, pazardaki talebe anında cevap verebilmek için etkin bir stok tutma sistemi ile yönetilen ve katma değer hizmetler sunulan alanlardır.

Kumaş ve Aksesuar depo bölümleri içerisinde, GKK testleri, Kumaş dinlendirme, Aksesuar uygunluk testleri ve depolama hizmetleri, müşteri isteklerine uygun prosedürler ile depolanır ve ERP sistemi ile anlık olarak takip edilmektedir.